Menu

Kreminės varškės sausainiai

  • Kreminės varškės sausainiai
  • Kreminės varškės sausainiai
  • Details
  • 10 Comments
  • Related Items
Kreminės varškės sausainiai


Autorius: Aušra

Data:

Minkštučiai sausainiai, tiesiog tirpstantys burnoje. Darbe susilaukė daug komplimentų, o ir namuose likutis greitai išnyko.

Kreminės varškės sausainiai

Užtruksime:
Išeiga: 30 sausainių
Kaloringumas: 75 kcal / sausainis

Ingredientai:

  • 150 g minkšto kreminio sūrio (naudojau rikotą)
  • 90 g sviesto, kambario temperatūros
  • 150 g cukraus
  • 1 kiaušinis
  • 1/2 a.š. vanilės ekstrakto
  • 1/4 a.š. druskos
  • 1/4 a.š. kepimo miltelių
  • 120 g miltų

Instrukcijos:

  • Įkaitinti orkaitę iki 160°C. Kepimo skardą iškloti kepimo popieriumi.
  • Tada dideliame inde sumaišyti sviestą ir kreminę varškę.
  • Po truputį įmaišyti cukrų ir maišyti kol masė pasidarys lengva ir puri (geriausiai tai atlieka mikseris 🙂 ).
  • Galiausiai įmušti kiaušinį, supilti vanilės ekstraktą ir druską.
  • Kitame inde sumaišyti kepimo miltelius su miltais.
  • Po truputį miltų mišinį įmaišyti į varškės masę.
  • Arbatiniu šaukšteliu tešlą dėti ant kepimo popieriaus.
  • Kepti 12-14 minutes arba kol sausainių kraštai pradės ruduoti.
  • Neperkepkite sausainių, kai išimsite iš orkaitės jie turi būti ganėtinai minkšti, tačiau pravėsę sutvirtės ir tada galėsite perkelti ant grotelių, kad pilnai atvėstų.
  • Skanaus!

Šaltinis: CaffeIna

  1. Indre parašė:

    Hmmm mano supratimu kreminė varškė tai philadelphia… O rikota ir lieka rikota 🙂

  2. Aušra parašė:

    O man kreminė varškė tai tiesiog varškė be grūdelių 😀 Tai kur kreminės varškės reikia tai dedu viską, kas turi varškės skonį, t.t. rikotą, markarponę (nors jos pas mane jau itin retai būna), paprastą varškę sutrintą su trupučiu grietinės. O Philadelhpia tai nei karto ir nepirkau 🙂 Kai kažkada seniai seniai žiūrėjau į jos kainą, tai ji man brangi baisiai pasirodė, tad man gerai ir be jos.

  3. Asta parašė:

    Indrė teisingai pastebėjo dėl kreminės varškės 🙂 Namie kaip nori, taip galima vadinti, o viešoj erdvėj reikėtų rašyti tikruosius produktų pavadinimus.
    O receptas sudomino. Artimiausiu metu išsikepsiu 🙂

  4. Aušra parašė:

    Sutinku, kad kreminė varškė ir rikota skiriasi. Tačiau eksperimentuoti ir vieno produkto keisti kitu manau niekas nedraudžia 🙂 Aš juk neįrodinėju, kad kreminė varškė yra rikota, tik parašiau pastabą, kad kreminės varškės neturėjau, todėl panaudojau rikotą.

  5. Indre parašė:

    Ne tai viskas ok – tik po to jei rezultatas ne toks būtų išbandžius tada jau reiktų ieškot tokios mini klaidos tarp varškių ;D
    O aš philadelfios su akcija dabar papirkau pusę kilogramo. Greitai bus viena proga, tai darysiu tortuką 🙂

  6. Aušra parašė:

    Aš irgi norėčiau kažką prie geros progos pagaminti, bet kai proga kokia ateina reikalavimas vienas – želė tortas ir dar kad būtų gaivus 🙂

  7. Gabriele parašė:

    o kokios konsistencijos ta tesla turi buti pries dedant kept?

  8. Aušra parašė:

    hmmm kiek pamenu tai tešla buvo kaip ir kepant bet kokius sausainius – nuo šaukšto reikia nubraukti, nes kol pati nukristų reikėtų ilgokai palaukti 🙂 Bet ji tokia, kad išmaišyti galima su šaukštu.

  9. Rasa parašė:

    Liuksusinis receptas, labai skanūs sausainiai išėjo. Aš, beje naudojau „farmer”s cheese”, nes ir ne tokia riebi ta varškė, kaip „creamcheese”,ir šlamšto jokio neprikrauta, kurio varškėj neturi būti. O beje, kartą „farmer”s market” nupirkau vaikams sausainukų visiškai tokių pat, kaip šitie, buvo kepti būtent iš rikotos, kaip kad darėt ir Jūs. Ačiū dar kartą už receptą!

  10. Aušra parašė:

    Oi kaip smagu 🙂 Privertėt nusišypsoti 🙂

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Baziniai biskočiai

Baziniai biskočiai

Biskočių esu nusižiūrėjusi ne vieną receptą, tačiau pačiam pirmam kartui nusprendžiau, kad reikia bandyti būtent pačius paprasčiausius – bazinius. O kad jie nebūtų tokie jau labai panašūs į džiūvėsėlius, papuošiau baltu ir juodu šokoladu. Darbe pradžioje pasijuokėm, kad atvežiau džiūvėsėlių, bet jie kažkodėl sėkmingai greitai dingo. Popietinei arbatėlei liko vos keli vargšiukai.

Virtiniai iš plikytos tešlos

Virtiniai iš plikytos tešlos

Na ir vėlgi – paprastumas slypi genealume! Kai išbandžiau šį receptą, koldūnų gaminimas tapo malonumu. Tikrai juos buvau seniai begaminusi, o va per porą pastarųjų mėnesių jau gal kokis 4 kartus gaminau. Pradžioje gaminau su mėsa, paskui pradėjau su varške. Visaip skanu. O tešla superinė, kaip ir buvo rašyta – nelimpa prie rankų, nesitraukia, labai malonu su ja dirbti. Mačiau, jog Skanus gyvenimas gamino labai panašią tešlą tik įdėjo kiaušinių. Manau tešla nuo to taptų tik dar skanesne, tiesiog iki to dar nepriėjau, nes žemiau pateikiamu receptu dar neatsidžiaugiu 🙂 Iš pateikiamo kiekio gaunasi tikrai daug – bet jei turit įdaro, visada galima pasigaminti daugiau ir perteklių užšaldyti tingioms vakarienėms. 😉

Keksas su vyšniomis

Keksas su vyšniomis

Gaivus keksas su vyšnių rūgštele. Pradžioje išsigandau, kad vyšnių bus per daug, bet kai keksą skanavom supratau, jog saldumo ir rūgštelės santykis mums pats tas.

Nekeptas sausainių tortas su persikais

Nekeptas sausainių tortas su persikais

Tortą pirmą kartą gaminau pagal šį receptą, tačiau pastovėjęs kelias valandas kambario temperatūroje, ragaujant jis man pasirodė labai riebus. Tad šį kartą dariau pagal save – maskarponę keičiau kremine varške. Pakeitimais likau patenkinta! Mano šeimyna ir svečiai labai gyrė tortą, tad patobulintas torto receptas pagaliau nusipelnė atsidurdi čia. 🙂

Moliūgų duonelė su kakava

Moliūgų duonelė su kakava

Ir visai netyčia, ieškodama vaikams į mokyklą mielinių bandelių su šokolado gabaliukais, užmačiau šią duonelę. Grožis neišpasakytas! O ir moliūgų tyrės turėjau panašų kiekį, kiek reikėjo. Vaikai vakare su plonu uogienės sluoksneliu beveik visą ir suvalgė. Duonelė tik vos vos saldi, tikrai nėra mielinis pyragas. Ji tik apsimeta tokiu 🙂